Cоціальні ініціативи Onur Group Ukraine

Сьогодні розповімо про соціальну відповідальність компанії Onur Group Ukraine, яка завжди допомагає молоді, дітям та соціально незахищеним людям у тих регіонах, де працює. Компанія несе відповідальність перед своїм основним клієнтом та замовником — мешканцями України.

Задля боротьби з COVID-19 компанія виділила майже 1 млн доларів на допомогу медикам, закупивши кисневі концентратори для лікарень у м. Львів, саме тут знаходиться головний офіс компанії в Україні.

Окрім цього, компанія передала 25 концентраторів кисню для пацієнтів лікарні швидкої допомоги з патологією легеневої системи, у тому числі хворих на Сovid-19, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2.

«Цінність цих кисневих концентраторів у тому, що вони допоможуть значній кількості хворих не лише у важкому стані, але й тим, хто потребує кисневої терапії легкої й середньої тяжкості. Ми сподіваємося, що попередивши таким чином розвиток ускладнення у пацієнтів, ми допоможемо зменшити навантаження на лікарні й лікарів. Більше того, ці концентратори у майбутньому точно будуть активно використовуватися у терапії хворих з патологією легеневої системи», — підкреслив генеральний координатор Onur Group Ukraine Емре Караахметоглу.