ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ

Національна асоціація дорожників України об’єднує високопрофесійні дорожньо-будівельні компанії нашої країни, які несуть відповідальність за якісно виконані роботи. Одним з головних критеріїв для вступу до нашої Асоціації є позитивна ділова репутація.
Якість виконання робіт нашими підрядниками неодноразово підтверджують незалежні консультанти, як українські, так і міжнародні.
Компанії-члени НАДУ постійно працюють над впровадженням нових технологій, матеріалів та техніки.
На відео добре видно результат роботи нашого члена та засновника ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» через рік після введення в експлуатацію частини автомобільної дороги М 03 Київ-Харків неподалік с. Копили Полтавської області.
В рамках реконструкції було проведено заміну дорожнього одягу, влаштування тротуарів та з’їздів. Також встановили дорожні знаки та світлофори, нове бар’єрне огородження, зупинки громадського транспорту, нанесли дорожню розмітку з пластику, встановили сучасну систему освітлення, змонтували метеостанцію.
Компанія RDS була заснована в 2005 році. На сьогоднішній день в активі компанії більше 200 реалізованих проєктів в сфері дорожнього будівництва. ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» виконує повний комплекс дорожньо-будівельних робіт, починаючи від складання проектно-кошторисної документації і закінчуючи здачею завершеного об’єкта.

Результати рекострукції ділянки автомобільної дороги М 03

Національна асоціація дорожників України об’єднує високопрофесійні дорожньо-будівельні компанії нашої країни, які несуть відповідальність за якісно виконані роботи. Одним з головних критеріїв для вступу до нашої Асоціації є позитивна ділова репутація.Якість виконання робіт нашими підрядниками неодноразово підтверджують незалежні консультанти, як українські, так і міжнародні.Компанії-члени НАДУ постійно працюють над впровадженням нових технологій, матеріалів та техніки.На відео добре видно результат роботи нашого члена та засновника ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» через рік після введення в експлуатацію частини автомобільної дороги М 03 Київ-Харків неподалік с. Копили Полтавської області. В рамках реконструкції було проведено заміну дорожнього одягу, влаштування тротуарів та з’їздів. Також встановили дорожні знаки та світлофори, нове бар’єрне огородження, зупинки громадського транспорту, нанесли дорожню розмітку з пластику, встановили сучасну систему освітлення, змонтували метеостанцію.Компанія RDS була заснована в 2005 році. На сьогоднішній день в активі компанії більше 200 реалізованих проєктів в сфері дорожнього будівництва. ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» виконує повний комплекс дорожньо-будівельних робіт, починаючи від складання проектно-кошторисної документації і закінчуючи здачею завершеного об'єкта.

Опубліковано Національна асоціація дорожників України Середа, 29 січня 2020 р.