Знайомство з компанією-членом НАДУ – ТОВ «ДС Пром Груп»

Сьогодні хочемо розповісти про ще одну з наших компаній –  члена Національної асоціації дорожників України «ДС Пром Груп», яка є однією з найбільших компаній дорожньо-будівельної галузі в Україні. Компанія була створена у 2006 році, з метою надання послуг найвищої якості та реалізації наймасштабніших дорожньо-будівельних проєктів в усіх регіонах Україні. На сьогодні у компанії працює понад 400 осіб, а саме: робітників, інженерів та спеціалістів інших будівельних професій. Кваліфікація і професіоналізм персоналу підтверджені відповідними державними атестатами та міжнародними сертифікатами відповідності.

ДС Пром Груп виконує роботи всього технологічного циклу – починаючи від необхідних передпроєктних досліджень або проєктування, закінчуючи будівництвом та здачі об’єктів «під ключ».

Для реалізації різноманітних дорожньо-будівельних робіт компанія має у своєму розпорядженні власну солідну технічну базу. Техніка відомих марок Wirtgen, Vogele Super, Bomag дозволяє контролювати дотримання технологій та чітко підтримувати необхідні параметри (температуру, тиск, час) у процесі проведення дорожньо-будівельних робіт.  Уся будівельна техніка компанії – високотехнологічні машини від світових виробників налічує понад 200 одиниць, а також виробничі бази з можливістю прийому та зберігання в’яжучих, сипучих та порошкоподібних будівельних матеріалів, а також асфальтобетонні заводи, які мають можливість виготовляти гарячі та холодні асфальтобетонні суміші.

Компанія має великий досвід у виконанні державних та комерційних замовлень на будівництво і реконструкцію автомобільних доріг, об’єктів культурного та соціального значення. Проте, на жаль, сьогодні виробничі потужності компанії використовуються лише на 40 %. Причини різні, але реальність така…

Детальніше