Вітаємо нового члена НАДУ – ТОВ “Інститут проектування інфраструктури транспорту”

Раді вітати нового члена Національної асоціації дорожників України – ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту». Свідоцтво про членство в Асоціації сьогодні отримали Головний інженер Олександр Яненко та Комерційний директор Валерій Філіченко.

Інститут виконує повний комплекс інженерних досліджень, включаючи геодезичні, геологічні, екологічні та гідрометеорологічні дослідження, та проводить розробку проектно-кошторисної документації для будівництва об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, автомобільних доріг, промислового та цивільного будівництва на різних стадіях проектування, починаючи від основних проектних рішень і закінчуючи розробкою проектної та робочої документації.

Діяльність компанії базується на досвіді та професіоналізмі працівників, чисельність яких складає понад 300 осіб.

Загалом в ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» працює 14 відділів, серед яких є Відділ генеральних планів та автомобільних доріг. Висококваліфіковані фахівці відділу та оснащення сучасною технікою дозволяють розробляти технічну документацію для будівництва, реконструкції і капітального ремонту автомобільних доріг, транспортних розв’язок в 2-х рівнях, об‘єктів дорожньої інфраструктури, понтонно-мостових переправ, кар’єрів ґрунту, торфу, гідромеханізованих накопичувачів піску і берегоукріплювальних робіт. Відділ виконує проекти генеральних планів промислових підприємств, об’єктів транспортної інфраструктури і цивільного будівництва.

Не менш цікавими є напрямки діяльності Відділу штучних споруд, серед яких:

  • Розробка документації на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт транспортних споруд,
  • Передпроектне обстеження штучних споруд з метою визначення дефектів, причин їх появи і шляхів усунення;
  • Обстеження і випробування штучних споруд, як окремий вид робіт, так і з наступною розробкою проектно-кошторисної документації.

Фахівцями ТОВ «ІПІТ» виконувалися проектні, вишукувальні, передпроектні роботи в багатьох країнах світу, у тому числі в Україні, Республіці Молдова, РФ, Казахстані, Туркменістані, Вірменії, Гвінеї, Сирії, Іраку, Ємені.

Щиро вдячні Директору ТОВ «Інститут проектування інфраструктури транспорту» Сергію Балесному за співпрацю. Впевнені, що разом зможемо досягти нових позитивних результатів.