Вітаємо нового члена Національної асоціації дорожників України!

ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр №3» — підприємство промисловості нерудних будівельних матеріалів по виробництву натуральних заповнювачів із природного каменю. Основними натуральними заповнювачами дорожніх сумішей є щебінь, пісок, гравій. Максимальна потужність підприємства – 1175 тис. м3 щебеневої продукції на рік.

Основна продукція – щебінь фракцій 5-10 мм, 5-20 мм, 20-40 мм,40-70 мм, щебеневі суміші 0-5 мм, 0-10 мм, 0-20мм, 0-40 мм і камінь бутовий. Починаючи з 2019 року із продукту 0-5 мм, вилучається продукт 0,63-2,0 мм і 2,0-5,0 мм, який користується попитом. За заявками споживачів підприємство може виробляти будь-яку фракцію. Продукція відповідає вимогам стандартів України ДСТУ Б В.2.7- 74-98, ДСТУ Б В.2.7-75-98.

Головна мета підприємства – підвищення якості та конкурентоспроможності продукції.

На підприємстві діє і постійно удосконалюється Система управління якістю та сертифікується згідно з вимогами стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Загальна чисельність працюючих на виробництві – 291 особа. Місцезнаходження – селище Будівельник Запорізької області.

ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр №3» постачає продукцію залізничним транспортом, а також самовивозом. Кар’єр – є одним із основних постачальників на ринку гранітно-щебеневої продукції в східному регіоні країни. Гранітний щебінь використовується у різноманітних галузях промисловості в залежності від фракційного складу як декоративний матеріал, для відсипки доріжок, для виготовлення виробів з бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій і мостового полотна, в будівництві автодоріг і залізних доріг, при закладці фундаменту і зведення промислових будівель. Камінь бутовий – для забудови, в декоративних цілях.

Бажаємо успішної та продуктивної подальшої співпраці!