Відновлена траса М-15 «Одеса-Рені» вже понад чотири роки витримує надмірні транспортні навантаження

Унікальний проєкт «Дорожня експертиза 2015-2020» продовжується. Очікуємо, що цю акцію підтримають й інші учасники ринку, і ми всі побачимо, наскільки сумлінно в Україні будують та ремонтують дороги.

А тим часом експерти «Автомагістраль-Південь» проінспектували ділянки автотрас, які компанія ремонтувала у попередні роки, й оприлюднюють свій висновок щодо експлуатаційних характеристик дорожнього покриття.

Сьогодні розповідаємо про перевірку експертами «Автомагістраль-Південь» всім відомої дороги М-15 Одеса-Рені (на м. Бухарест), на якій майже 80 кілометрів протяжності компанія відновила протягом 2016-2018 років.

Траса М-15 має стратегічне значення для економічного розвитку Півдня України, з’єднує 5 портів на Чорному морі й служить транспортним коридором для великовагових вантажівок, що прямують до міжнародного пункту пропуску Джурджулешти. Для експертизи було обрано ділянку автотраси км 83+000 – км 97+000 між населеними пунктами Монаші та Миколаївка Новоросійська протяжністю 14 кілометрів, яка була саме відремонтована у 2016 році та вже понад 4 роки перебуває в інтенсивній експлуатації.

Детальніше