НАДУ запрошує до партнерства

Національна Асоціація Дорожників України об‘єднала навколо себе успішні компанії, що є лідерами дорожної галузі. Для будівництва шляхів важливе значення має також і виробництво техніки та будматеріалів. Асоціацією Дорожників України було прийнято рішення залучати до партнерства компанії суміжних галузей.

Серед переваг асоційованого членства в «Національній асоціації дорожників України»: взаємодія з найуспішнішими дорожньо-будівельниими компаніями України; участь в робочих групах, організованих Асоціацією; участь у напрацюванні пропозицій щодо змін до нормативно-правових актів дорожньої галузі; напрацювання спільних механізмів для вирішення спірних питань; вільна комунікація між компаніями-членами Асоціації.

Вітаємо нових членів НАДУ. На сьогодні до нас вже долучилися:
ТОВ «МСС «ТІДІСІ — ДАЛЬНОБОЙ»
ТОВ «Вестхем Груп»
ПП «Лідер»
ТОВ «Італ Машінері»
ТОВ «Мокрянський кам‘яний кар‘єр #3»
ТОВ «Уніпром»
ТОВ «Дорсистемс»
ТОВ «ТД «Призма»
ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд»
ТОВ «НВП «Дортек»
ТОВ «Дорожні знаки»ТОВ «Дорожній Вектор»
БФ «Дорожник»
ТОВ «Цемікс»
ПрАТ «Кредмаш»
ПрАТ «Спецбудмаш»

Наші двері відкриті для дорожньо-будівельних компаній. Ми також запрошуємо до співпраці виробників та постачальників: дорожньо-будівельних матеріалів; техніки; інертних дорожньо — будівельних матеріалів; органічних в’яжучих матеріалів; дорожнього огородження та знаків, матеріалів для влаштування дорожньої розмітки.