Головне завдання — забезпечення безперебійного та безпечного проїзду

❗❗❗ Зміни погодних умов, за останні декілька діб, внесли свої корективи у звичайний темп руху автомобільними дорогами України.

Снігопади та швидке зниження температури майже по всій території України – черговий виклик для компаній-членів Національної асоціації дорожників України. Ще декілька тижнів тому всі зусилля компаній були направлені на успішне закінчення будівельного сезону, а зараз, сотні одиниць техніки переобладнаної та спеціальної виконують інші, не менш важливі завдання. Забезпечення безперебійного руху автомобільними дорогами, особливо при складних та несприятливих погодних умовах, є головним завданням дорожніх експлуатаційних служб, і у першу чергу, компаній, які виконують таку роботу.

Загалом на розчищенні автомобільних доріг від снігу та боротьбі з ожеледицею у різних регіонах України було залучено понад 700 одиниць спеціалізованої техніки компаній-членів НАДУ.Зважаючи на умови, у яких працює техніка та люди, звертаємося, до всіх користувачів автомобільними дорогами з проханням бути толерантними та ввічливим, дотримуватись безпечної дистанції та уступати дорогу у разі необхідності дорожньо-експлуатаційній техніці під час роботи на дорозі.