Дорожні вставки, які сприяють зменшенню кількості ДТП

Велике будівництво сприяє розвитку локалізації українських підприємств, які займаються виробництвом матеріалів для дорожнього будівництва та експлуатації. Про одне із таких виробництв ми сьогодні розповімо, тому що продукція яка їм виробляється сприяє скороченню дорожньо-транспортних пригод. Мова піде про розмічальні дорожні вставки (світловідбивачі, катафоти).

Область застосування дорожніх вставок досить широка – це дорожні розв’язки й повороти, аварійно небезпечні ділянки доріг, пішохідні переходи, дороги без штучного освітлення. Корпус світловідбивачів виготовлений з алюмінію, що володіє високою ударною міцністю і стійкістю до агресивної дії клімату. Дорожні світловідбивачі встановлюються на поверхню дорожнього покриття за допомогою клейових сумішей на бітумній і епоксидній основі. Вони ширококо використовуються в усьому світі та значно покращують безпеку руху на дорогах.

Саме такі дорожні вставки виробляє український завод полімерних виробів «Фарутті». Зазначимо, що підприємство здійснює свою діяльність вже понад 10 років, а вся його продукція  відповідає державному стандарту ДСТУ 4036-2021. У 2021 році завод полімерних виробів «Фарутті» започаткував  новий напрямок діяльності – виробництво алюмінієвих вставок розмічальних дорожніх (ВРД).

У асортименті продукції, що її виготовляє завод полімерних виробів «Фарутті» є також цвяхи маркувальні для розміток паркування велосипедних доріжок, а також світлотехнічне обладнання промислового та побутового призначення: світлодіодних світильників, прожекторів різного призначення.

На українських дорогах вже використовують дорожні вставки різних виробників та конструкцій. Сподіваємося, щоб їх ставатиме, ще більше, а наші дороги будуть безпечнішими завдяки тому, що виготовленням таких засобів займаються національні виробники.