Робоча зустріч між Національною Асоціацією Дорожників України та Асоціацією «Інженерів-консультантів України»

Сьогодні відбулася робоча зустріч в рамках співпраці між Національною Асоціацією Дорожників України (НАДУ) та Асоціацією «Інженерів-консультантів України» (АІКУ).
Нагадаємо, що НАДУ тісно взаємодіє з АІКУ відповідно до підписаного в минулому році Меморандуму. Асоціація «Інженерів-консультантів України» є повноважним представником Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) в Україні.
На сьогоднішній зустрічі були присутні Президент АІКУ Яна Щигурова, Віце-президент АІКУ Артур Щигуров, Президент НАДУ Тарас Сиротинський, та Виконавчий директор НАДУ Микола Березовський.
Як ми повідомляли раніше, головною метою нашої співпраці є розвиток співробітництва з питань реалізації проєктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг, підвищення прозорості, підзвітності, організаційної та фінансової ефективності реалізації проєктів у сфері інфраструктури та дорожнього господарства, поліпшення стандартів безпеки дорожнього руху та запровадження системи незалежного контролю якості дорожніх робіт, яка базується на умовах та принципах FIDIC.
Під час зустрічі ми детально обговорили плани співпраці на цей рік, підготовку до дорожньо-будівельного сезону та план проведення спільних заходів.
Завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи, а далі нас чекає продуктивне співробітництво.