На початку кар’єри: «Автомагістраль-Південь» організувала для школярів екскурсію в Барський коледж транспорту та будівництва

Понад 40 випускників шкіл Кривоозерського району Миколаївської області мали можливість відвідали Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ у Вінницькій області. Екскурсію профільним навчальним закладом організувала компанія «Автомагістраль-Південь», аби познайомити нове покоління з професією дорожника.

У місті Бар випускники шкіл приїхали комфортабельним автобусом «Неоплан». Директор коледжу Йосиф Кібітлевський розповів гостям про навчальний заклад, показав навчальні класи та виробничі майстерні, їдальні, гуртожиток. познайомив з викладачами та студентами, щоби школярі змогли більше дізнатися, як здобувати професію дорожника. Після святкового концерту відбувся футбольний матч між учнями коледжу та збірною школярів Кривоозерського району.

«Разом із «Автомагістраллю-Південь» ми залучаємо на навчання талановитих абітурієнтів. Спільно проводимо просвітницьку кампанію серед учнів шкіл. Такі екскурсії випускників у коледж уже стали регулярними. Упевен, що чимала частина наших нинішніх гостей згодом поповнять лави учнів коледжу, а згодом – розпочнуть успішну кар’єру дорожника в «Автомагістралі-Південь» з гідною зарплатою та чудовими професійними перспективими», – розповів директор Барського коледжу Йосиф Кібітлевський.

Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ впродовж останніх років перетворився на справжню кузню кадрів для «Автомагістралі-Південь». У коледжі навчають спеціалістів з експлуатації та ремонту будівельних і дорожніх машин та обладнання, будівництва, експлуатації та ремонту автодоріг і аеродромів та інших гостродефіцитних на ринку професій. Випускники коледжу на регулярній основі проходять виробничі практики на об’єктах нашої компанії. А після завершення навчання – отримують у нас перше робоче місце. За останні три роки понад 200 випускників Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ розпочали трудову кар’єру у нашій компанії.

Детальніше