Президент НАДУ Микола Березовський взяв участь у презентації Програми розвитку цементобетонних доріг в Україні

Вчора, 5 серпня, відбулася презентація Програми розвитку цементобетонних доріг в Україні. Організатори заходу — Укравтодор, ДП «ДержДорНДІ» та Асоціація виробників цементу.

Наразі цементобетонні дороги становлять лише 1% від загальної протяжності мережі автомобільних доріг в Україні, але скоро цей процент значно збільшиться.

На презентації ключові експерти галузі обговорили основні переваги цементобетонних доріг, головні перспективні об’єкти мережі цементобетонних доріг, нові технології, складність в експлуатаційному утриманні, передумови влаштування цементобетонного покриття, необхідні матеріали для бетонної суміші та можливість використання українського цементу замість імпортного бітуму.

Президент Національної асоціації дорожників України Микола Березовський, який брав участь у заході, у своїй доповіді наголосив на тому, що компанії-члени Асоціації, ВЖЕ РЕАЛІЗУЮТЬ проєкти з реконструкції, будівництва та капітальних ремонтів автомобільних доріг, у яких дорожнім покриттям є цементобетон. Компанії володіють власними заводами по виготовленню цементобетону, високопродуктивною та високотехнологічною технікою, а також комплексами та механізмами для влаштування якісного бетонного покриття. І головне у них є досвід такої роботи.

Підсумовуючи Микола Березовський зазначив, що компанії-члени НАДУ готові взяти участь у підготовці та реалізації Програми розвитку цементобетонних доріг в Україні. Важливо, щоб підрядники, і не тільки, розуміли, що у держави є стратегічне бачення цієї проблеми, і головне, є бажання її вирішити.