Конференції «Організація експлуатаційного утримання доріг. Збільшення участі вітчизняних машинобудівних компаній у цьому процесі»

Вже завтра перший день зими й вкрай важлива тема експлуатації доріг, яка насправді здійснюється цілий рік, хоча зимою погодні умови доволі сильно ускладнюють її виконання. Саме тому, сьогодні ми зібрали провідних експертів галузі для обговорення експлуатації доріг на конференції «Організація експлуатаційного утримання доріг. Збільшення участі вітчизняних машинобудівних компаній у цьому процесі».

Організатори конференції Національна асоціація дорожників України та Група компаній «БУДШЛЯХМАШ». Ця конференція є синергією співпраці та обміну досвідом між органами державної влади, підрядними організаціями, науковцями та машинобудівниками.
Захід відбувся в офісі Групи компаній «БУДШЛЯХМАШ». Чому саме обрали таку локалізацію — основні напрями компанії широка гама машин та механізмів, для круглорічного експлуатаційного утриманні доріг.

Урочисто відкрив захід Микола Березовський, президент Національної асоціації дорожників України. З вітальним словом виступив Юрій Басюк, керівник ТОВ «Спецбудмаш» та Тарас Сиротинський, радник Прем’єр-міністра України.

На заході обговорювалися нормативне забезпечення вимог до експлуатаційного утримання, використання матеріалів підрядними організаціями, довгострокові контракти на експлуатаційне утримання, запровадження нового підходу до класифікації доріг, комплекс робіт , які виконуються на автомобільній дорозі протягом року для забезпечення безпеки руху, його економічності та комфортності, а також про привентивну обробку, новації у системі ціноутворення у будівництві.

Серед експертів були:
Олег Федоренко, начальник Управління експлуатації доріг Укравтодору
Володимир Каськів, заступник директора ДП «ДерждорНДІ»
Олександр Павловський, Заступник генерального директора КК «Київавтодор»
Юрій Сербін, голова громадської спілки «Безпека автомобільних доріг»
Віталій Миронюк, керівник по корпоративному бізнесу Акорд Банку
Іван Фесенко, начальник відділу експлуатації Групи компаній RDS
Юрій Бойко, керівник ТОВ «Шляховик-97»
Руслан Лаліч, головний інженер філії «Дорожній сервіс» Автомагістраль-Південь
Толга Тарімер, головний інженер по експлуатації Onur

Варто відзначити, що завдяки програмі Велике будівництво, розвивається локалізація виробництва в Україні, ростуть не тільки дорожньо-будівельні компанії, а й машинобудівні і це створює додаткові робочі місця.

Учасники заходу високо оцінили якість обладнання та рівень виробництва національного виробника Групи компаній «БУДШЛЯХМАШ» і відзначили зручність сервісного обслуговування техніки.

Також у рамках заходу відбулося ознайомлення із процесом виробництва Групи компаній «БУДШЛЯХМАШ».