Екологічність будівельної техніки та обладнання

Останнім часом, тенденція до захисту навколишнього середовища активно поширюється та набирає нових обертів у країнах Європи. Виробники дорожньо – будівельної техніки та обладнання докладають багато зусиль, для того, щоб зменшити негативний вплив на стан екології, під час використання їх продукції.

Так, JCB тепер пропонує нову лінійку повністю електричних машин, а також систем швидкої зарядки і акумуляторних батарей в рамках своєї програми «Дорога до нуля». Компанія представила електричний міні-екскаватор, електричний самоскид вантажопідйомністю 1 тонну, два електричних вилочних навантажувача і повністю електричний телескопічний навантажувач в своєму асортименті будівельної техніки.

Головна перевага цих електричних машин – нульові викиди, отже, обладнання добре підходить для роботи в тунелях або, наприклад, на підземних автостоянках, де потрібна додаткова вентиляція для видалення вихлопних газів. JCB також зазначає, що, оскільки електричні машини мають набагато нижчий рівень шуму при роботі, ніж звичайні моделі з дизельним двигуном, їх можна використовувати в нічний час без ризику виникнення перешкод.

Тож, використання екологічно позитивної техніки, безумовно, важливе для навколишнього середовища. Ми раді, що наша держава вже робить впевнені кроки до застосування електричного обладнання. Сподіваємося, що найближчим часом потужність техніки буде збільшуватися, а темп процесу переходу на «екологічну» техніку зросте та наздожене рівень європейських країн.
Детальнiше у вiдео