ТОВ «СП «АВТОСТРАДА»

Cегмент: Дорожнє будівництво
В Асоціації з: 2019
Керівник: Вакар Анатолій Миколайович
Познайомитися з компанією

Група компаній АВТОСТРАДА – це потужне сучасне українське підприємство, в якому запроваджені всі європейські стандарти. Компанія здійснює капітальний ремонт та будівництво доріг будь-якої складності. Запорука успіху – власний парк нової техніки від найкращих світових виробників та сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі.

Групу компаній АВТОСТРАДА створено як спільне українсько-німецьке підприємство. З перших днів роботи запроваджено німецькі стандарти контролю на всіх етапах виробництва. Автопарк укомплектовано кращими зразками новітньої техніки від провідних світових виробників. Відкрито екологічно чисті асфальтні заводи, створено власні потужні виробничі бази, сформовано команду найдосвідченіших спеціалістів дорожньої галузі України.

АВТОСТРАДА має сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001, що підтверджує високий рівень сервісу, організованості внутрішніх бізнес-процесів, раціональне використання ресурсів, високу мотивацію і залученість персоналу.

Новини компанії