Автомагістраль-Південь завершує відновлення ділянок національних трас на в’їздах в Дніпропетровську область

В Дніпропетровській області відновлено дорожнє покриття ділянок траси Н-11 та Н-23 на в’їздах в область з Миколаєва та Кіровограду в напрямку до Кривого Рогу.

Обидві ділянки дороги мають стратегічне значення, оскільки є в’їздом в Дніпропетровську область і поєднують Кривий Ріг із великими обласними та районними центрами Півдня та Центру України. За останні роки від водіїв надходило багато скарг щодо незадовільного стану дорожнього покриття даних ділянок трас, які були уражені численними ямами, напливами та колійністю та мали статус найгірших доріг в Україні.

Відтак на трасі Н-11 «Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв» ремонтні роботи розпочались одночасно з роботами на трасі Н-23 і тут наша команда вже закінчила всі основні роботи у верхньому шарі дорожнього покриття, які виконали на відрізку км 112+608 – км 127+110, від Кривого Рогу до межі з Миколаївською областю, протяжністю 14,5 км.

Згідно проєкту, на ділянці було передбачено 2 ремонтні конструктиви: на ділянці існуючих цементобетонних плит протяжністю майже 2 км наші бригади влаштували шар з чорного щебеню товщиною 12 см та два шари асфальтобетонного покриття із крупнозернистого та щебенево-мастикового асфальтобетону. На інших ділянках було виконано посилення існуючої дорожньої конструкції методом холодного ресайклінгу та влаштовано два шари асфальтобетонного покриття.

Окрім відновлення дорожнього покриття було виконано комплекс робіт з водовідведення з проїзної частини, облаштування узбіч, примикань та автобусних зупинок. По всій протяжності ділянки вже встановлено нові дорожні знаки, сигнальні стовпчики, автопавільйони, та бар’єрне огородження.

Наразі ми наносимо дорожню розмітку та на км 117+275 завершуємо заміну деформаційних швів шляхопроводу.
На трасі Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя» наші бригади працюють на відрізку км 81+881 – км 105+272 загальною протяжністю майже 24 км.

Згідно проєктної документації, на ділянці було передбачено відновлення зношеної дорожньої конструкції шляхом влаштування шару посиленої дорожньої основи та двошарового асфальтобетонного покриття.
Дорожньо-ремонтні роботи на ділянці від Кривого Рогу до межі з Кіровоградською областю розпочались в липні та наразі добігають до кінця: наші ремонтні бригади займаються облаштуванням примикань та автобусних зупинок, завершують роботи з влаштування водовідведення з проїзної частини, встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки. Також в рамках поточного середнього ремонту проводяться роботи з відновлення аварійного мосту через річку Інгулець в селі Мар’янівка.

Завершення робіт у повному обсязі на автошляхах Н-11 та Н-23 заплановано у грудні поточного року.
Тому зовсім скоро жителі Кривого Рогу отримають повноцінно та комплексно відновлені траси на під’їздах до міста. Та нарешті вже непроїзні та аварійні автошляхи Дніпропетровщини стають комфортними, а головне – безпечними.

Детальніше